Закладки (0)

Доставка та оплата

ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

Ви можете здійснити  кінцеве ЗАМОВЛЕННЯ товару, як самостійно на сайті так і по телефону з нашими менеджером  за номером +380672105998.  В будь-якому випадку після здійснення замовлення на сайті, ми з Вами зв’яжемось по телефону для підтвердження деталей Вашого замовлення.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Доставка товару може бути в будь-яку точку України.

Вартість доставки оплачує Покупець.

 При замовленні на суму від 500 грн – діє  БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА на будь-яке відділення відповідної поштової служби, з якою ми працюємо(вартість доставки кур’єром до Вашої адреси оплачується покупцем).

Ми працюємо з наступними поштовими службами:

-Нова Пошта

-Делівері

Доставка може бути здійснена до відділення транспортної компанії, або ж на вказаний адрес курєром відповідної компанії,  яку Ви оберете.

ОПЛАТА

Оплата замовлення здійснюється тільки по повній передоплаті товару на номер банківської карти чи на рахунок ФОП. При такій повній передоплаті Ви економити багато грошей , які поштова служба стягує з Покупця за оплату  «Накладеним платежем», а це завжди витрати в 20 грн +2% від вартості посилки.

ФОРМУВАННЯ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ.

Ми відправимо Ваше замовлення Вам на протязі 24год, після оплати. Зазвичай у 99 % відправка буде виконана наступного робочого дня  після оплати. Якщо оплата здійснена до 12.00 , то скоріш за все Ваше замовлення поїде до Вас того ж дня. Ви будете проінформовані про відправку шляхом отримання СМС ( у Вайбер, якщо він є закріплений за вказаним Вами телефоном) з номером ТТН на отримання вантажу.