Закладки (0)

Про нас

Ми це команда однодумців, яка постійно рухається до самовдосконалення. Ми стали успішними у сфері гуртової торгівлі побутовою хімією, і знаємо що таке якісна побутова хімія за розумні гроші. Саме тому ми створили цей сучасний Інтернет - магазин із широким асортиментом високоякісних товарів побутової хімії від європейських виробників.

Наша головна компанія вже більше 4-ьох років займається офіційними прямими поставками  побутової хімії з країн ЄС, зокрема з Англії, Польщі, Угорщини, Німеччини та Італії.

Весь асортимент продукції, що знаходиться в нашому інтернет-магазині офіційно розмитнений, та отримав всі необхідні європейські та українські сертифікати якості (СЕЗ, Декларації про відповідність та інші), а тому ви можете бути на 100 % впевненні при здійсненні замовлення у нас сайті, в тому що Ви не отримаєте підробку, а придбаєте товар, європейської якості за мінімальну ціну.

Ми закуповуємо продукцію в більшій мірі тільки  напряму у виробників , а тому пропонуємо для Вас найкращі ціни, в більші мірі завжди як гуртові, без будь-яких посередницьких націнок, чого ви не ніколи не отримаєте у  90% інших інтернет-магазинах.  

Побутова хімія давно стала невід’ємною частиною в житті кожної людини: прання, прибирання, миття посуду, підлоги, догляд за чистотою ванної кімнати та кухні і на сам перед, догляд за собою.

Саме ці потреби Ви зможете задовольнити без зусиль та переплат, ставши постійним клієнтом нашого Інтернет магазину, адже в каталозі товарів є все необхідне для догляду за домом та особистої гігієни:

В каталозі наших товарів Ви знайдете все необхідне для себе, що стосується прибирання, прання, миття посуду, підлоги, догляду за ванною кімнатою та прибирання на кухні.

·        пральні порошки та гелі - професійні засоби по догляду за одягом таких відомих брендів Dash (Італія), Astonish ( Англія), Grosse Wasche (Польща), Power (Польща);

·        ополіскувачі та кондиціонери для білизни;

  Плямовивідники

·        засоби для чищення ванної кімнати та кухні Astonish, SavoGrosse WascheBref, ;

·        мило для рук та тіла;

 засоби для комплексного догляду за власним авто TM Astonish.

Уся представлена продукція виготовлена у країнах Європи. Тож відповідає високим стандартам й зможе задовольнити вимоги навіть найвибагливішого українця. Ви будете приємно здивовані цінами, асортиментом, а згодом і ефективністю, властивостями кожного продукту (як засобів побутової хімії, так і продуктів харчування).

Ми завжди гарантуємо:

·        найнижчі ціни ринку – тому що, ми самі імпортуємо весь товар на пряму від виробників;

·        широкий асортимент – більше 4 років співпраці з виробниками;

·        тільки справжню європейську якість товарів та відсутність підробленої продукції.

·        швидке оформлення замолення та знижки на доставку по всій території України (Нова Пошта, Делівері)

Переконайтесь у цьому самі!